| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, příroda a procházky, sport, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | dobrodružné, dokumentární, historické, komedie, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, rock, vážná |
| Sporty: | basketbal, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Barva: | fialová, hnědá, modrá, zelená, žlutá |
| Květiny: | fialky, konvalinky, luční květiny, pivoňky, růže |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol, víno |
| Zlozvyky: | alkohol, práce |
| Majetek: | auto, dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované