| Registrovala se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, hudba, jídlo, kultura, móda, příroda a procházky, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, horory, komedie, muzikály a hudební, pohádky, psychologické, science fiction, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 47 do 56 let |
| Výška: | od 170 do 200 cm |