| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 53 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 18 do 65 let |
| Výška: | od 135 do 185 cm |
| Váha: | od 28 do 150 kg |