| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 42 do 48 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |