| Registrovala se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 28 do 45 let |
| Výška: | od 180 do 200 cm |
| Váha: | od 80 do 100 kg |