| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, příroda a procházky, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Majetek: | auto, byt, dům |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 35 do 58 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |