| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba |
| Filmy: | detektivní, dobrodružné, dokumentární, historické, komedie, pohádky, psychologické |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Sporty: | fotbal, hokej, krasobruslení |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická |
| Barva: | bílá, černá, růžová |
| Květiny: | luční květiny, růže, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný, zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 56 do 63 let |
| Výška: | od 183 do 195 cm |
| Váha: | od 90 do 110 kg |