| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, knihy, kultura, příroda a procházky, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | detektivní, dobrodružné, dokumentární, historické, komedie, pohádky, psychologické |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, vážná |
| Sporty: | ostatní míčové sporty, plavání, volejbal |
| Barva: | červená, fialová, modrá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |