| Registrovala se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, folk, rock, vážná |
| Sporty: | plavání, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 62 do 80 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 65 do 110 kg |