| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 42 do 49 let |
| Výška: | od 150 do 172 cm |
| Váha: | od 50 do 69 kg |