| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, kultura, počítače, příroda a procházky, sběratelství, sport |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 90 kg |