| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, knihy, kultura, příroda a procházky, sport, tanec, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto, byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 40 do 99 let |
| Výška: | od 150 do 210 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |