| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | -163 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, knihy, kultura |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 56 do 75 let |
| Výška: | od 155 do 165 cm |
| Váha: | od 75 do 82 kg |