| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | počítače, příroda a procházky, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 60 do 97 let |
| Výška: | od -70 do -81 cm |
| Váha: | od 73 do 81 kg |
Pouze pro registrované