| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, jídlo, knihy, kultura, kutilství, móda, počítače, příroda a procházky, ruční práce, sběratelství, sport, tanec, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, detektivní, horory |
| Hudba: | vážná |
| Sporty: | běh |
| Kuchyně: | americká, asijská |
| Barva: | černá, růžová |
| Květiny: | luční květiny, růže |
| Nápoj: | cola a limonády, tvrdý alkohol, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 20 let |
| Výška: | od 165 do 153 cm |
| Váha: | od 81 do 82 kg |