| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba |
| Filmy: | akční, detektivní |
| Sporty: | americký fotbal, ragby |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | fialová |
| Květiny: | fialky |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 19 let |
| Výška: | od 167 do 180 cm |
| Váha: | od 80 do 801 kg |