| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 20 do 36 let |
| Výška: | od 168 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |