Vaše oblíbená seznamka s dlouholetou tradicí

Jsem
Hledám
Už máte svůj účet? Přihlaste se

Nejnovější uživatelé na Seznámit

Johana6
Johana6, 57 let
Praha
Martin k.
Martin k., 33 let
Mladá Boleslav
Ready
Ready, 43 let
Ostrava
Alena7
Alena7, 18 let
Praha
Jenda B.
Jenda B., 33 let
České Budějovice
Rendík75
Rendík75
, 48 let
Mladá Boleslav
cody98
cody98, 25 let
Česká Lípa
Vachope
Vachope, 38 let
Praha
Pavelmax
Pavelmax, 48 let
Praha
Naty29
Naty29, 33 let
České Budějovice
Aninkaa
Aninkaa, 46 let
Nymburk
Josef silpch
Kladno

Proč využít naší seznamku?

Seznamka disponuje unikátními možnostmi - vyhledá vám ideálního partnera na rande během několika vteřin! Unikátní systém umožní okamžitě zjistit kdo vyhovuje vámi požadovaným vlastnostem a komu naopak můžete vyhovovat vy.

Hledáte partnera na celý život?

Vyzkoušejte zdarma naší seznamku a příjemně se bavte! Seznamovat se zde mohou všechny skupiny lidí, můžete zkusit štěstí a vybrat si podle více než 500 000 fotografií ostatních uživatelů. Každý se zde může seznamovat dle libosti a hledat své štěstí !

Tipy a rady na seznámení

Vztah s mladším mužem

Vztah, kde je žena starší než muž, je téma, které často vyvolává různé reakce. Někteří to považují za znak moderní doby a posílení postavení žen, jiní se na to dívají skrz tradiční hodnoty a stereotypy. Pojďme prozkoumat různé aspekty těchto vztahů a jejich potenciál.

10 tipů jak upevnit partnerský vztah

Partnerské vztahy jsou jedním z nejdůležitějších aspektů lidského života. Jsou to vazby, které nás formují, poskytují nám podporu a obohacují naše životy. Nicméně, udržet vztah silný a zdravý vyžaduje úsilí, vzájemnou komunikaci a ochotu pracovat na problémech společně. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, jak upevnit partnerský vztah a vytvořit tak pevný základ pro dlouhodobou spokojenost a harmonii.

Další články