| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, knihy, kultura, příroda a procházky |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 56 do 69 let |
| Váha: | do 99 kg |