| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 191 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, sport |
| Filmy: | akční, dobrodružné, historické, komedie, science fiction, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | fialky, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | auto, byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 188 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované