| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 40 do 60 let |
| Výška: | od 100 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované